• Komplexní služby v oblastech telekomunikací, slaboproudu a silnoproudu...
  • Zavolejte nám
  • +420 739 512 343

Inteligentní elektroinstalace

Inteligentní elektroinstalace promění Váš dům v "živý" organismus. Ovládejte a kontrolujte dům z jakéhokoli místa na světě. Systém inteligentní elektroinstalace i v době Vaší nepřítomnosti automaticky sleduje a řídí provoz Vaší domácnosti.

Naše společnost se stala partnerem společnosti ELKO EP, která vyvinula systém inteligentní elektroinstalace jménem iNELS Smart Home Solutions. 

Nově jsme se stali partnerem společnosti Control4, která vyvíjí jednotky pro domací automatizaci pro multimediální centra, osvětlení, vytápění, zabezpečení....

obrázek Co je to chytrá - inteligentní elektroinstalace?

Co je to chytrá - inteligentní elektroinstalace?

Chytré domy jsou po chytrých telefonech a televizích dalším logickým krokem vývoje moderní technologie a bydlení zároveň. Mimo zabezpečení přináší uživateli také komfort či výrazné úspory. Svůj dům, byt či jakoukoliv jinou nemovitost můžete na dálku ovládat z jednoho zařízení, například prostřednictvím telefonu či tabletu. Řídit můžete vytápění, multimédia, osvětlení, kamerový systém nebo například spotřebiče. Výhod přináší chytrý dům mnoho včetně kompletního přehledu spotřeby energií, který máte v reálných číslech kdykoliv k dispozici.

Systém je vhodný jak pro nové stavební projekty, tak pro stávající nemovitosti či objekty v rekonstrukci. Umí se přizpůsobit malým bytům, velkým domům i rozsáhlým komerčním objektům. Každý projekt je jedinečný. U zákazníků preferujeme individuální přístup a navrhujeme vždy vhodné řešení tak, aby odpovídalo jejich požadavkům. Zvolit mohou bezdrátovou technologii, která nevyžaduje žádné stavební úpravy, nebo technologii sběrnicovou, jež doporučujeme při plánování novostavby."

I když jste v zaměstnání, na cestách nebo dovolené, vždy máte svůj domov pod kontrolou. Regulujte vytápění, zkontrolujte dění kolem domu, jedním klepnutím na displej telefonu vypněte opomenutou žehličku v zásuvce.

Máte zájem o tuto službu?

Máte-li zájem o tuto službu, ozvěte se nám. Rádi s Vámi domluvíme potřebné náležitosti.